cz    en

 
 

Minulé výstavy

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Archiv

 

Prague Expo Dog Double CACIB 29.  10. - 30. 10. 2016

 

Výsledky

 

Fotogalerie:
Závěrečné soutěže - Sobota 29. 10.
Jednotlivé fotografie

Závěrečné soutěže  - Neděle 30. 10.
Jednotlivé fotografie

 

Vítězové Double CACIB 2016

Junior BIS Sobota BIS Sobota

Dustin Hoffman Shaggy Edition 
(Bobtail)

SAXON AMERICAN DRAGON-N 
(Pudl velký černý)

 

 

 

 

Junior BIS Neděle BIS Neděle

BUA LUANG ELEMENT DESIRE 
(Thajský ridgeback)

Fateful Benjamin Maanhaar Primo-Creatus (Rhodéský ridgeback)

foto Hanuš Brychta

 


 

Prague Expo Dog CACIB 30. 4. - 1. 5. 2016

 

Aktuální výsledky

 

Best in Show

Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc
Bílý švýcarský ovčák

Junior Best in Show

Glamdring's Glow of Bordertreowe
Border kolie

Junior Best of Day | Foto: Ing. Hanuš Brychta

foto Ing. Hanuš Brychta

 

foto Ing. Hanuš Brychta

Best of Day - Neděle 1. 5.

Kingwanas Jitterbug
Basenji

Junior Best of Day - Neděle 1. 5.

Counting Star Marmoll
Americká akita

foto Ing. Hanuš Brychta

 

foto Ing. Hanuš Brychta

 

Best of Day - Sobota 30. 4.

Glamdring's Glow of Bordertreowe
Border kolie
Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc
Bílý švýcarský ovčák

Junior Best of Day - Sobota 30. 4.

Glamdring's Glow of Bordertreowe
Border kolie


foto Ing. Hanuš Brychta
Junior Best of Day | Foto: Ing. Hanuš Brychta
foto Ing. Hanuš Brychta


 

Aktuality


26.11. Změny rozhodčích + úprava časování:
Sobota v kruzích 1, 10, 24, 26, 50, 55

 

25.11.19 Oprava časování:
Sobota v kruzích 27 B (Jezevčík drnosrst.) a 34 B (Boxer).
Neděle v kruzích 21 B (Kolie) a 58 B (AST)

 

 

23.11.19 oprava časování 30.11. v kruhu č.18
(Kavalír King a King Charles španěl).

22.11.19

Časování SOBOTA 30.11.19
Časování NEDĚLE 1.12.19


21.11.19 Rozmístění kruhů
Obsazení kruhů SOBOTA 30.11.19
Obsazení kruhů NEDĚLE 1.12.2019
19.11.19 Změny rozhodčích
15.11.19 Změny rozhodčích

29.8.19 Změny rozhodčích (Labrador)

24.7.19
Rozhodčí
Propozice

 

 


GoPay