cz    en

 
 

Minulé výstavy

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Archiv

 
Závěrečné soutěže

Sobota / Saturday 30.11.2019

Mladý vystavovatel / Junior Handling Košťálová Alena Ing., CZ
Nejlepší štěně / Best Minor puppy Frnčo Ladislav, CZ
Nejlepší dorost / Best puppy Štursová Gabriela, CZ
Nejkrásnější pár psů / Best Couple Karban Antonín, CZ
Nejlepší chovatelská skupina / Best Breeder’s  Group Borkowski Tomasz, PL
Nejlepší veterán / Best Veteran Košťálová Alena Ing., CZ
Neuznaná plemena FCI / Breeds not recognized by the FCI Vondrouš Otakar, CZ
Skupina – Group I. -  JBIG+BIG Blessing Rolf, D
Skupina – Group II. - JBIG+BIG Havelka Tibor, SK
Skupina – Group III. - JBIG+BIG Vojáčková Hana, CZ
Skupina – Group IV. - JBIG+BIG Václavík Miroslav, CZ
Skupina – Group V. - JBIG+BIG Supronowicz Malgorzata, PL
Skupina – Group VI. - JBIG+BIG Witkowska Dorota, PL
Skupina – Group VII. - JBIG+BIG Lang Christen, N
Skupina – Group VIII. - JBIG+BIG Niklasiewicz Renata, PL
Skupina – Group IX. - JBIG+BIG Jílková Zdenka, CZ
Skupina – Group X. - JBIG+BIG Matyáš Jaroslav Ing., SK
Nejkrásnější mladý pes výstavy / Junior Best in Show Polgar Andras, SRB
Nejkrásnější pes výstavy / Best in Show Ridagrčíková Gabriela MVDr., SK

 

 

Neděle / Sunday – 1.12.2019
Mladý vystavovatel / Junior Handling Cepková Renata, CZ
Nejlepší štěně / Best Minor puppy Zeman Lukáš, CZ
Nejlepší dorost / Best puppy Grygarová Alexandra, CZ
Nejkrásnější pár psů / Best Couple Nováková Iveta, CZ
Nejlepší chovatelská skupina / Best Breeder’s  Group Šulcek Pavel, CZ
Nejlepší veterán / Best Veteran Kašpar Miloš, CZ
Neuznaná plemena FCI / Breeds not recognized by the FCI Karban Antonín, CZ
Skupina – Group I. -  JBIG+BIG Babić Dragan, SRB
Skupina – Group II. - JBIG+BIG Polgar Andras, SRB
Skupina – Group III. - JBIG+BIG Auerbach Alena, CZ
Skupina – Group IV. - JBIG+BIG Ridarčíková Gabriela, MVDr., SK
Skupina – Group V. - JBIG+BIG Lazić Štefica, SRB
Skupina – Group VI. - JBIG+BIG Blaha Monika, Austria
Skupina – Group VII. - JBIG+BIG Dvořák Petr, RNDr., CZ
Skupina – Group VIII. - JBIG+BIG Vítková Viera, SK
Skupina – Group IX. - JBIG+BIG De Luca Elisabetta, I
Skupina – Group X. - JBIG+BIG Rekiranta Paula, FIN
Nejkrásnější mladý pes výstavy / Junior Best in Show Catalan Luis Manuel Calado, P
Nejkrásnější pes výstavy / Best in Show Václavík Miroslav, CZ
 

Aktuality


26.11. Změny rozhodčích + úprava časování:
Sobota v kruzích 1, 10, 24, 26, 50, 55

 

25.11.19 Oprava časování:
Sobota v kruzích 27 B (Jezevčík drnosrst.) a 34 B (Boxer).
Neděle v kruzích 21 B (Kolie) a 58 B (AST)

 

 

23.11.19 oprava časování 30.11. v kruhu č.18
(Kavalír King a King Charles španěl).

22.11.19

Časování SOBOTA 30.11.19
Časování NEDĚLE 1.12.19


21.11.19 Rozmístění kruhů
Obsazení kruhů SOBOTA 30.11.19
Obsazení kruhů NEDĚLE 1.12.2019
19.11.19 Změny rozhodčích
15.11.19 Změny rozhodčích

29.8.19 Změny rozhodčích (Labrador)

24.7.19
Rozhodčí
Propozice

 

 


GoPay